Profesjonalne Usługi Pogrzebowe w Świnicach Warckich i okolicy

stykswalczak.pl - banner

Dom Pogrzebowy Styks Walczak, z siedzibą w Świnicach Warckich, jest rodzinną firmą pogrzebową o ugruntowanej pozycji, której początki działalności sięgają roku 1997. Od tego czasu, przedsiębiorstwo jest przekazywane z pokolenia na pokolenie, które kontynuują tradycję z zaangażowaniem i empatią, wspierając rodziny w najtrudniejszych momentach pożegnań z bliskimi.

Zakład pogrzebowy Styks Walczak specjalizuje się w organizacji ceremonii pogrzebowych różnego rodzaju, obsługując wszystkie cmentarze na terenie okolicznych miejscowości. Swoje usługi oferuje nie tylko mieszkańcom Świnic Warckich, ale także rodzinom z Dąbia, Uniejowa, Kłodawy, Poddębic, Łęczycy, Grabowa oraz Wartkowic. Szczegółowy zasięg działalności, wskazujący wszystkie miejscowości, w których firma może zorganizować pogrzeb, dostępny jest w zakładce „Zasięg” na stronie internetowej firmy.

Klienci mogą liczyć na całodobową dostępność firmy, która przyjmuje zgłoszenia odbioru zmarłych z domów, szpitali czy innych miejsc, za pośrednictwem stałego dyżuru telefonicznego pod numerami 723 261 614 i 723 261 615.

Usługi Pogrzebowe Uniejów, Kłodawa, Poddębice, Łęczyca

Jedną z kluczowych zalet Domu Pogrzebowego Styks Walczak jest posiadanie własnej, unikatowo zaaranżowanej sali pożegnań. Pomieszczenie to, zaprojektowane z myślą o stworzeniu atmosfery spokoju i refleksji, umożliwia rodzinnym i bliskim zmarłego godne i spokojne pożegnanie. Sala jest wyposażona w krzesła, symboliczny krzyż oraz świece, co sprzyja wspólnemu przeżywaniu żałoby i dzieleniu się wspomnieniami.

Ponadto, zakład dysponuje własną chłodnią oraz nowoczesnym taborem pojazdów pogrzebowych, w tym eleganckimi karawanami marki Mercedes. Te zaawansowane technologicznie pojazdy umożliwiają kompleksowe świadczenie usług transportowych zmarłych, zarówno w obrębie kraju, jak i poza jego granicami.

Dom Pogrzebowy Styks Walczak, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi oraz indywidualnemu podejściu do każdej rodziny, zdobył zaufanie wielu osób, które w chwilach straty szukają wsparcia, godności oraz najwyższej jakości usług pogrzebowych. Firma ciągle dąży do doskonalenia swoich usług, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, co potwierdza jej renomę jako zaufanego partnera w trudnych chwilach.

Całodobowy zakład pogrzebowy Świnice Warckie

Świnice Warckie 99-140,
ul. Kościuszki 56

723 261 614
723 261 615

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments