Całodobowa pomoc zakładu usług pogrzebowych w miejscowości Buk

Zakład pogrzebowy Buk

Zakład Pogrzebowy Gloria to renomowana firma rodzinna z siedzibami w Buku i Granowie, prowadzona z pasją i zaangażowaniem przez pana Krzysztofa Marcinkowskiego oraz jego syna Jana. Wyróżnia ich wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm oraz pełne zrozumienie dla Rodzin dotkniętych żałobą.

Dom pogrzebowy Buk specjalizuje się w świadczeniu usług pogrzebowych najwyższej jakości dla mieszkańców Buku, Granowa, Sędzin, Słupi i innych okolicznych miejscowości. Usługi pogrzebowe Buk z poszanowaniem dla różnorodności wyznań, oferują ceremonie zarówno tradycyjne z trumną, jak i kremacyjne z urną, a także ceremonie świeckie.

Od pierwszego kontaktu, rodziny dotknięte stratą doświadczają profesjonalnej obsługi, opartej na empatii, dyskrecji i pełnym szacunku dla trudnych chwil, jakie przeżywają. W usługach firma pogrzebowa wykorzystuje nowoczesny sprzęt funeralny, tak jak winda czy namiot, zapewniając tym samym godne pożegnanie zmarłych.

Zaufanie i Transparentność: Usługi Pogrzebowe Buk

Dom pogrzebowy Gloria rodziny Marcinkowskich posiada transparentności cen i świadczy usługi oparte na zaufaniu. I wzajemnym szacunku.  Od samego początku działalności kierują się oni ideą uczciwości i rzetelności, co przekłada się na satysfakcję rodzin.

Firma pogrzebowa z województwa wielkopolskiego zawsze jest do Państwa dyspozycji, gwarantując całodobowe wsparcie, 7 dni w tygodniu. Pod numerem telefonu 606 309 367 przyjmowane są zgłoszenia przewozu zmarłych z domów, szpitali, hospicjów i innych miejsc. Ojciec, Krzysztof Marcinkowski, oraz syn, Jan Marcinkowski, są odpowiedzialni za rozwój firmy, kierując ją z pasją i zaangażowaniem.

Zakład Pogrzebowy Gloria to pewność profesjonalizmu, empatii i godnego pożegnania. Zaufaj im w trudnych chwilach, bo są gwarantem kompleksowej i rzetelnej obsługi. Usługi pogrzebowe w Buku nie muszą być dodatkowym obciążeniem – postaw na solidność i doświadczenie.

Dom pogrzebowy Buk – Krzysztof i Jan Marcinkowski

Dom pogrzebowy Gloria Buk świadczy usługi cmentarno-pogrzebowe na wszystkich cmentarzach, a w tym min. :

– Buk św. Rocha

– Buk św. Krzyża

– Buk Zmartwychwstania Pańskiego

– Granowo

– Niepruszewo

– Konarzewo

– Dakowy Mokre

– Wojnowice

– Modrze

– Tomice

– Michorzewo

– Kuślin

Całodobowy Zakład pogrzebowy Buk

Zakład Usług Pogrzebowych Gloria Marcinkowski

Dojazd do biur firmy Gloria

+48 606 309 367

+48 726 611 444

ul. Tylna 1, 64-320 Buk

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments