Epitafia – co to jest?

Epitafium jest to napis, który zazwyczaj jest umieszczony na nagrobku osoby zmarłej. Może ona zawierać również portret zmarłego – co obecnie jest bardzo popularne.

Epitafium – napis dla osoby zmarłej

Portal pogrzebowy, który znajduje się na stronie internetowej FUNER posiadał dział związany z nekrologią i epitafią. Za pomocą tego portalu można całkowicie za darmo zostawić kilka słów dla osoby zmarłej. Coraz więcej osób korzysta z tej funkcji, chcąc upamiętnić osobę, którą nadal kochają całym swoim sercem. W ten sposób pozostawimy w sieci na zawsze wspomnienie po zmarłej osobie. Dane wspomnienie może również posiadać galerię zdjęciową, dzięki czemu wszystko będzie wyglądać estetycznie. Możemy tam umieścić nasze wspólne zdjęcia z osobą zmarłą, a nawet zdjęcia z pogrzebu. Inni użytkownicy, którzy również znajdują się na tym portalu pogrzebowym będą mogli zapalić wirtualną świeczkę dla osoby zmarłej. Taka symboliczna świeczka z całą pewnością będzie miłym gestem skierowanym od obcej osoby w nasza stronę.

Portal pogrzebowy – jego pozytywne strony

Portal pogrzebowy posiada na prawdę wiele zalet, szczególnie dla osób, które są pogrążone w żałobie. Epitafia można przeglądać na portalu według ostatnio dodanych, w ten sposób zawsze będziemy na bieżąco i będziemy mogli obdarować wszystkich darmową świeczką. Na stronie można również przeglądać osoby, które obchodzą rocznicę śmierci lub urodziny. W ten sposób będziemy mogli odmówić za nich modlitwę, która z całą pewnością będzie się liczyła. Aby dodać taki nekrolog na stronie internetowej, wystarczy tylko zarejestrować się. Taka rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmuje dosłownie kilka chwil. Oprócz tego na portalu pogrzebowym możemy znaleźć wiele cennych informacji na temat urządzania ceremonii w swoim mieście. Różne artykuły pozwolą nam przygotować się odpowiednio do pogrzebu. Na stronie znajdziemy przede wszystkim zakłady pogrzebowe, które mogą nas zainteresować. Dodatkowo będziemy mogli przeczytać na temat żałoby lub zainspirować się do napisania kilku słów, które następnie wygłosimy podczas ceremonii. Strona internetowa sprawi, że otrzymamy kompleksowe informacje na temat zakładów pogrzebowych w całej Polsce. W ten sposób będzie nam łatwiej wybrać zakład, z którym będziemy chcieli nawiązać współpracę. Na stronie znaleźć można również ogłoszenia lub różne poradniki.

Utrata bliskiej osoby z całą pewnością jest strasznym wydarzeniem. Strona internetowa pomoże nam przetrwać ten gorszy czas w naszym życiu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments