Hades – profesjonalne usługi pogrzebowe w Łodzi

usługi w Łodzi

Strata bliskiej osoby to czas szczególny dla rodziny i przyjaciół. Czas, w którym powinni oni zostać otoczeni wsparciem i pomocą. Najlepsze usługi pogrzebowe gwarantują nie tylko kompleksową organizację pogrzebu, ale również wsparcie w tych trudnych chwilach.

Zakład pogrzebowy Hades Łódź

Zakład pogrzebowy, zlokalizowany w Łodzi, niemal od trzech dekad rozwija swoją ofertę. Obecnie firma specjalizuje się nie tylko w pochówkach tradycyjnych, ale również kremacji, która staję się coraz bardziej popularna w Polsce. Szeroki wybór urn i trumien, jak również możliwość wybrania odpowiednich wiązanek sprawiają, że to oferta konkurencyjna względem innych zakładów w okolicy, a zarazem odpowiednia dla najbardziej wymagających klientów. Hades stawia na wysoką jakość oferowanych przez siebie usług, co pozwala na przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej w sposób dostojny i zgodny z życzeniami zmarłego oraz jego najbliższych.

Obowiązki zakładu pogrzebowego:

Zakład pogrzebowy uprawniony jest również do transportu osób zmarłych specjalnie przygotowanymi pojazdami, a także do pomocy we wszelkich formalnościach, które spoczywają na barkach najbliższych, np. w ZUS, KRUS. Profesjonalny zakład pogrzebowy pomaga również w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego czy pomocy w organizowaniu pogrzebów zarówno świeckich jak i religijnych. Dzięki nowoczesnej i bezpiecznej flocie samochodowej, możliwy jest również transport osób.

Firma, której pełna oferta znajduje się na stronie: https://funer.com.pl/szukaj,Łódź,20,1,1.html, od lat pomaga organizować pożegnania pełne szacunku. Przeszkolony personel, lata doświadczenia oraz asortyment wysokiej jakości tworzą razem miejsce godne zaufania w Łodzi.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
4 lat temu

Dobrze, że są firmy które działają tak kompleksowo i nie trzeba się martwić np. o transport czy kwiaty

Na Funerze są opisane wszystkie zakłady pogrzebowe w Łodzi – warto sprawdzić te informacje.