Kremacje w Bielsku-Białej

pogrzeb

Bielsko-Biała może się poszczycić najnowocześniejszym obiektem funeralnym, który uważa się za najlepszy obiekt w całej Europie.
W tym zakładzie pogrzebowym możliwa jest kremacja, pogrzeb, pożegnanie bliskich oraz załatwienie wszelkich formalności związanych z pogrzebem.

Kremacje w Bielsku-Białej są wykonane w miejscu bardzo profesjonalnym i nowoczesnym. Dodatkowo znajduje się tam kaplica oraz multimedialna sala, w której bliscy mogą przedstawić sylwetkę osoby zmarłej i dokonać jej godnego pożegnania.

Kremacje to tylko jedna z usług zakładu pogrzebowego, który znajduje się w tym miejscu. Zakład zajmuje się kompleksowym organizowaniem pogrzebów krematoryjnych i tradycyjnych, międzynarodowym transportem zwłok, 24 godzinnym dowozem zwłok do chłodni, które są własnością zakładu. W zakładzie pracują profesjonalni pracownicy, którzy pomogą załatwić wszelkie procedury i formalności, związane z pogrzebem bliskiej osoby. Zrobią to w pełnym zrozumieniu bólu, osób lub osoby, która cierpi po stracie bliskiego.

Zakład posiada super nowoczesną i bardzo elegancką flotę pojazdów, przystosowanych do przewożenia zmarłych. Dzięki profesjonalizmowi zakładu oraz jego nowoczesnemu wyposażeniu, pogrzeb zorganizowany w tym miejscu jest uroczystością zorganizowaną perfekcyjnie z zasadami wszelkiej delikatności w tym przykrym momencie dla osób, które żegnają bliskiego lub bliskich.

Podstawowe usługi świadczone w tym miejscu to:
– bezgotówkowe załatwienie formalności pogrzebowych,
– całodobowy transport zwłok z każdego miejsca z Polski i z zagranicy,
– kosmetykę pośmiertną,
– miejsce na własnym cmentarzu lub w kolumbarium,
– bezgotówkowe załatwienie wypłat z ZUS,
– możliwość skorzystania z własnej kaplicy,
– usługi florystyczne
– możliwość wybrania odpowiedniej trumny i urny.

Zakład jest zatem wyposażony w super nowoczesne miejsca, które pomagają w organizacji całej uroczystości. Dodatkowo w filii zakładu w Rudzie Śląskiej można, w miejscu do tego przystosowanym, można zorganizować stypę po uroczystościach pogrzebowych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments