Metalowe urny pogrzebowe – wiele wzorów do wyboru

urny metalowe

Urny pogrzebowe wykonane z metalu to najbardziej popularne urny kupowane w zakładach pogrzebowych. Firmy produkujące urny metalowe na prochy mogą zaoferować je obecnie w wielu różnych wzorach, które pozwalają na dopasowanie tej najlepszej na ostatnie pożegnanie bliskiej osoby.

Urny metalowe – z dbałością o każdy szczegół

Wykonane z wysokiej jakości metalu urny na prochy stanowią najpopularniejszy wybór wśród klientów. Są wytrzymałe i trwałe, przystępne cenowo, a przy tym także estetyczne.

Urny tego rodzaju powstają ręcznie, w procesie tak zwanego wyoblania blachy, czyli jej odpowiedniego odkształcania na maszynach – wyoblarkach. Nadaje się im wtedy charakterystyczną postać pojemnika z pokrywą.

Następne tak przygotowane urny są odpowiednio wykańczane i przyozdabiane z wykorzystaniem metalowych uchwytów, krzyży, ornamentów roślinnych, na przykład wzorów palmy, róży.

Efektowne wzory metalowych urn pogrzebowych

Aktualnie urny metalowe są dostępne w wielu wzorach, co daje bliskim zmarłej osoby niemalże nieograniczone możliwości w doborze takiej, która byłaby najlepszym zakupem.

Najtańsze to urny metalowe o jednolitych kolorach, na przykład czarnym, szarym, beżowym czy białym, które prezentują się elegancko.

Popularne są także urny imitujące naturalny kamień. Są one ręcznie malowane, aby nadać im wygląd czarnego, różowego czy białego marmuru. W związku z tym urny metalowe stanowią także atrakcyjną alternatywę dla urn kamiennych, które mają wyższe ceny.

W asortymencie firmy, która specjalizuje się od lat w produkcji urn, dostępne są także modele zdobione brokatem. Bardzo elegancko prezentują się również jej urny o przecieranej fakturze. Można zobaczyć je tutaj.

Urny metalowe to zatem pełna gama wzorów do wyboru, aby bliscy zmarłego mogli dopasować je tak, by zapewnić mu uroczyste ostatnie pożegnanie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments