O pogrzebach na warszawskim Żoliborzu

zakład pogrzebowy

Jeżeli interesuje Cię zakład pogrzebowy Żoliborz, zachęcamy do zapoznania się z pomocą, która świadczona jest przez Nekropolis. Nekropolis to firma, która jest działalnością rodzinną, mającą za sobą ogromne doświadczenie (funkcjonowanie od 1990 roku). Można powiedzieć, że tak duże doświadczenie jest najlepszym dowodem na to, że proponowane przez nas usługi pogrzebowe Warszawa, są dobrym rozwiązaniem.

Kontakt z rodziną i bliskimi

Podczas swojej pracy zależy nam na tym, aby maksymalnie odzwierciedlić to, w jaki sposób przedstawiają się oczekiwania. W związku z tym wykonywaną przez siebie pracę opieramy na uzgodnieniach z rodziną, czy bliskimi. Warto także dodać, że w obszarze naszych działań jest również dopełnienie wszelkich formalności (urząd oraz kościół). Gdyby powstała konieczność, zatroszczymy się również o nabycie miejsca na cmentarzu.

Charakter pogrzebu

Decydując się na nasze usługi, trzeba mieć świadomość tego, że ceremonie żałobne, za które odpowiadamy, nie mają jednego charakteru — podejmiemy się pogrzebu tradycyjnego oraz pogrzebu, który jest połączony z kremacją. To jednak nie wszystko, otóż jesteśmy otwarci na pomoc bez względu na to, jakiego obrządku ma dotyczyć.

Pozostałe informacje

Koniecznie trzeba jeszcze wspomnieć o tym, że nasz dom pogrzebowy działa przez całą dobę. Nie sposób też nie wspomnieć o posiadaniu własnej chłodni, co stanowi spore ułatwienie. Można więc powiedzieć, że ciało osoby zmarłej będzie oczekiwało w warunkach, które trzeba scharakteryzować krótko — godne.
Na koniec wypada jeszcze dodać, że Nekropolis to firma mająca duże doświadczenie w transporcie zmarłych (a wiadomo, że śmierć pojawia się czasami zupełnie niespodziewanie). Do transportu zmarłych wykorzystywane są specjalistyczne samochody, za których prowadzenie odpowiadają osoby doświadczone.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments