Pomoc z Gwiaździstej 17 w Warszawie – na całe Bielany i Żoliborz

zakład pogrzebowy nekropolis warszawa

Adres Gwiaździsta 17 zna każdy z mieszkańców Warszawskiego Żoliborza i Bielan , to tu znajduje się pomoc duchowa w postaci kościoła pw. św. Rafała i Brata Alberta oraz zakład pogrzebowy Nekropolis.

To nie przypadek, że pomiędzy Łachą Potocką a Parkiem Harcerskiej Poczty Polowej Powstania Warszawskiego i w okolicy znanej parafii mieści się firma, która niesie pomoc Warszawiakom, głownie z okolicznych dzielnic. To co sprawia, że zakład pogrzebowy z Bielan i Żoliborza to firma wyjątkowa na tle konkurencji to fakt, że prowadzi ja rodzina. Rodzina Państwa Chmielewskich od lat 70-tych zgłębia tajniki usług prosektoryjnych i pogrzebowych i przekazuje tę wiedzę kolejnym pokoleniom.

W realiach Warszawskich firm pogrzebowych w których całe zaplecze techniczne wydaje się być dobrem do wynajęcia – niekiedy firmy  nie mają nawet biura… (sic!) tu mamy do czynienia z prawdziwym domem Pogrzebowym. Nekropolis to nie tylko biuro ale i pomieszczenie do godnego przechowywania zwłok, kaplica przedpogrzebowa, oraz własny sprzęt. To w połączeniu z doświadczeniem i siecią biur na terenie całego Mazowsza daje fantastyczne rezultaty. Na stronie internetowej tego wyróżniającego się warszawskiego zakładu pogrzebowego nekropolis.com.pl odnajdą Państwo odpowiedzi na wszelkie pytania związane z organizacją ceremonii pogrzebowej w Warszawie i na Mazowszu. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, życzymy dalszego rozwoju i polecamy czytelnikom.

Zakład Pogrzebowy Nekropolis

Numer telefonu w sprawie całodobowej eksportacji zmarłych 602-390-231
Adres:
ul. Gwiaździsta 17
01-651 Warszawa
(na terenie parafii św. Rafała i Brata Alberta –  pomiędzy dzielnicami Bielany i Żoliborz)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments