Profesjonalna Obsługa Ceremonii Pogrzebowych w Olsztynie

Zakład Usług Pogrzebowych ARKADIA, założony 1 kwietnia 1994 roku w Olsztynie, stanowi nieodłączną część województwa warmińsko-mazurskiego, oferując kompleksową i profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowych. Nazwa firmy, ARKADIA, nawiązuje do mitologii greckiej, symbolizując krainę wiecznego szczęścia i spokoju, co stanowi odzwierciedlenie troski o godne pożegnanie zmarłych, przywracając spokój ich bliskim.

Siedziba Zakładu znajduje się przy ul. Jagiellońskiej 52/85 w Olsztynie, z całodobowym dostępem pod numerami telefonów: 89 526 67 53, tel. kom. 602 514 888 oraz 665 175 125, obsługując klientów niezależnie od pory dnia czy nocy. Zakład pogrzebowy ARKADIA podejmuje się organizacji pogrzebów różnego rodzaju i obrządków, przykładając najwyższą uwagę do każdej ceremonii. Bez względu na lokalizację, firma oferuje transport zmarłych, korzystając z wyspecjalizowanych karawanów dostosowanych do norm Unii Europejskiej.

Bogata oferta akcesoriów pogrzebowych, dostępnych w atrakcyjnych cenach, stanowi jedynie część usług świadczonych przez olsztyński zakład. Firma pogrzebowa ARKADIA posiada dwudziestoletnie doświadczenie na olsztyńskim rynku oraz zapewnia kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowych na najwyższym poziomie, przy jednoczesnym utrzymaniu konkurencyjnych cen.

Solidny zakład pogrzebowy z Olsztyna

Zespół profesjonalistów nie tylko pomaga klientom w załatwianiu wszelkich formalności urzędowych w kraju i za granicą, lecz także wspiera ich podczas trudnych chwil żałoby. Transport krajowy odbywa się całodobowo, siedem dni w tygodniu, zapewniając szacunek i godność zmarłego.

Dodatkowo, Zakład Usług Pogrzebowych z Olsztyna oferuje szeroki zakres akcesoriów, w tym odzież, kwiaty, znicze, oraz inne niezbędne elementy, ułatwiające organizację pogrzebu. W ramach zasiłku pogrzebowego, firma kredytuje koszty pogrzebu do wysokości 4000 zł, dając klientom pewność wsparcia finansowego w trudnym czasie żałoby.

Zakład pogrzebowy ARKADIA dysponuje własnym prosektorium i chłodnią, co umożliwia dostarczenie pełnej gamy usług związanych z przygotowaniem zmarłego do pochówku. Ponadto, Firma pogrzebowa ARKADIA oferuje wygodny transport dla rodzin i bliskich zmarłego, korzystając z floty mikrobusów i autokarów.

W trosce o kompleksową pomoc, firma pogrzebowa ARKADIA angażuje się również w organizację styp, zapewniając wsparcie w planowaniu i realizacji tego szczególnego spotkania pożegnalnego. Zespół profesjonalistów służy pomocą w koordynacji wszelkich aspektów związanych z ceremonią, aby zapewnić rodzinie zmarłego spokojne i godne pożegnanie.

Usługi pogrzebowe w Olsztynie

Dom pogrzebowy ARKADIA posiada w swojej ofercie usługi pogrzebowe takie jak:

– pogrzeby wszystkich wyznań oraz każdego rodzaju

– całodobowa eksportacja

– szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych, w tym trumny, urny i relikwiarze

– międzynarodowy i krajowy przewóz zmarłych

– spopielenie ciała

– ekshumacja

– oprawa muzyczna i fotograficzna pogrzebu

– odzież żałobna

– oprawa florystyczna

– dopełnienie wszelkich formalności urzędowych

– autokary/mikrobusy

– pomoc w organizacji styp

– opieka nad grobami

Całodobowy Zakład pogrzebowy w Olsztynie

ul. Jagiellońska 52/85

10-283 Olsztyn

Telefony kontaktowe:

Biuro– nr tel. 89 526 67 53

Andrzej Nikoluk  – tel. kom. 602 514 888

Joanna Rauba – tel. kom. 665 175 125

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments