Serwis pogrzebowy Mementis

Mementis

Serwis pogrzebowy Mementis to strona, która oferuje promocję sprawdzonych firm pogrzebowych. Mogłoby się zdawać, że takich stron jest już dużo, bo chociażby najpopularniejsze serwis funeralny Funer czy jego młodszy brat Usługi Pogrzebowe, to Mementis ma coś, czego nie mają inne portale.

Mowa tutaj o wyłączności, którą kieruje się Mementis. Aby zaprezentować swój zakład pogrzebowy, dana firma musi spełnić rygorystyczne wymogi. W przypadku serwisu premium może być wybrana wyłącznie jedna firma, która zaoferuje swoje usługi w poszczególnym mieście. Takie działanie to bardzo duże wyróżnienie dla firm, które stale się rozwijają i poszerzają swoją ofertę usług. Warto również spojrzeć na to ze strony klienta, który dzięki serwisowi może przekonać się, który zakład w jego mieście oferuje najlepsze usługi.

Stary serwis w nowym wydaniu

Dużym plusem serwisu Mementis są wprowadzone udogodnienia dla osób niedowidzących. A jest ich tu całkiem sporo. Na stronie głównej za pomocą widocznego plus można zwiększyć czcionkę, aby była ona bardziej widoczna dla osób z wadą wzroku. Ponadto do każdej prezentacji dołączony jest film ze spikerką, która przedstawia ofertę firmy. To również spore ułatwienie dla osób starszych lub tych, którzy dużo pracują przy komputerze i w godzinach wieczornych, nie chcą patrzeć za długo na ekran. Takie rozwiązania świadczą o dużej trosce wobec klienta, jaką wykazuje się serwis. Chociaż swoją premierę miał pierwszego listopada, to już dzisiaj Mementis liczy kilkanaście prezentacji oraz otrzymał członkostwo w międzynarodowej organizacji przedsiębiorców pogrzebowych.

Portal na miarę XXI wieku

Serwis pogrzebowy Mementis został stworzony na miarę XXI wieku. Jest prosty, przejrzysty i intuicyjny. Dzięki niemu każda osoba z łatwością odnajdzie się w serwisie i znajdzie szybko szukanych przez siebie informacji. Każda prezentacja zawiera informacje o zakładzie łącznie z danymi teleadresowymi do konkretnej firmy. Mementis jedynie prezentuje zakłady, ale nie pośredniczy w kontakcie między klientem a firmą pogrzebową. To ponownie, duże ułatwienie i wyraz szacunku wobec osób w żałobie, gdyż serwis ten nie pobiera żadnych opłat od użytkowników strony.

Zobacz stronę Mementisa: https://mementis.com.pl/

Szybki rozwój serwisu, docenienie przez klientów, codziennie nowe zgłoszenia i członkostwo w międzynarodowej organizacji pogrzebowej, to znak, że Mementis naprawdę robi wszystko jak najlepiej, aby stać się liderem w branży pogrzebowej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments