Tradycja Domu Pogrzebowego Jochymek Jerzmanowice w 1987 roku

Historia Domu Pogrzebowego Jochymek sięga już 1987 roku, kiedy to Stanisław Jochymek zapoczątkował działalność w branży pogrzebowej poprzez produkcję trumien oraz organizację przewozów osób zmarłych. Niesiony duchem przedsiębiorczości, Stanisław stworzył fundamenty tego, co później stało się ugruntowanym miejscem wsparcia dla rodzin w trudnych chwilach.

W 1993 roku ster rządzenia firmą przejął syn Stanisława, Grzegorz Jochymek. To był przełomowy moment, ponieważ to właśnie Grzegorz wprowadził wiele innowacji i znacząco rozwinął firmę. Jego zaangażowanie i misja przyczyniły się do rozszerzenia zakresu oferowanych usług oraz zwiększenia standardów świadczenia pomocy rodzinom w trudnym czasie żałoby.

W historii Domu Pogrzebowego Jochymek kluczowy okazał się rok 2013. To wtedy oddano do użytku imponujący budynek przy ulicy Ojcowskiej w Jerzmanowicach, który stał się centralnym miejscem świadczenia kompleksowych usług pogrzebowych na najwyższym poziomie. Wyposażony w nowoczesną salę pożegnań, pomieszczenie chłodnicze oraz kwiaciarnię, budynek ten stał się miejscem, gdzie troska i profesjonalizm idą w parze, aby umożliwić bliskim spokojne pożegnanie z ukochanymi.

Zakład pogrzebowy Jerzmanowice, Kraków, Krzeszowice, Skała, Zielonki, Przeginia

Obecnie, trzecie pokolenie przedsiębiorców z rodziny Jochymek również włączyło się w prowadzenie firmy. Syn Grzegorza, Bartłomiej, jest aktywnym wsparciem w codziennym funkcjonowaniu zakładu. To dowód na to, że wartości rodzinne oraz pasja do świadczenia rzetelnej i empatycznej pomocy w trudnych momentach przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

Zakład Pogrzebowy Jochymek, zlokalizowany w Jerzmanowicach przy ulicy Ojcowskiej 1, stanowi oazę wsparcia dla tych, którzy muszą pożegnać bliską osobę. Firma podejmuje się organizacji pogrzebów różnego rodzaju, na wszystkich cmentarzach w Jerzmanowicach, Krakowie i okolicach. W promieniu 30 kilometrów od Jerzmanowic, obejmującym m.in. miejscowości Krzeszowice, Skała, Kraków, Przeginia, Zielonki, Biały Kościół realizowane są ceremonie pogrzebowe oparte na konkurencyjnych cenach, co pozwala rodzinom na godne pożegnanie bez dodatkowego obciążenia finansowego.

Historia Domu Pogrzebowego Jochymek to historia misji, zaangażowania i oddania w służbie rodzinom w ich trudnych momentach. Dzięki ciągłemu rozwojowi, profesjonalizmowi oraz szacunkowi dla tradycji, firma ta pozostaje niezmiennie ważnym elementem lokalnej społeczności, będąc miejscem, gdzie troska i empatia są najważniejsze.

Wszystkie świadczone usługi przez zakład pogrzebowy znajdą Państwo na stronie internetowej w zakładce „oferta”. Ze względu na wielopokoleniową pomoc mieszkańcom miejscowości Jerzmanowice, Krzeszowice, Skała, Kraków, Przeginia, Zielonki, Biały Kościół, nazwisko Jochymek jest powszechnie znane i szanowane. Rodzinie Jochymek zdecydowanie można zaufać w kwestii organizacji godnego i niedrogiego pogrzebu.

Usługi Pogrzebowe Jerzmanowice, Krzeszowice, Skała, Kraków, Zielonki, Przeginia

Dom Pogrzebowy „Jochymek”

ul. Ojcowska 1

32-048 Jerzmanowice

tel. 690 035 544

tel. 607 985 336

Kwiaty na pogrzeb Jerzmanowice

Kwiaciarnia – Galeria Kwiatów „Storczyk”

ul. Ojcowska 1

32-048 Jerzmanowice

tel. 12 389 55 22

tel. 693 284 190

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments