Transmisja pogrzebów na żywo Gdańsk

transmisje online Gdańsk

Ostatnie pożegnanie jest bardzo ważne, pozwala bowiem rozpocząć etap w życiu, bez ukochanej osoby. Niestety w wyniku choroby lub odległego miejsca zamieszkania, nie każda osoba może pozwolić sobie na osobiste uczestnictwo w ceremonii pogrzebowej. W wyniku tego zakład pogrzebowy CREDO postanowił wprowadzić usługę transmisji online.

Transmisje pogrzebów — wirtualne uczestnictwo

Dzięki nowej usłudze każda osoba może uczestniczyć w ceremonii wirtualnie. Obraz i dźwięk z kamery są bardzo płynne. To sprawia, że każda osoba może skupić się wyłącznie na swoich emocjach, bez obaw o niepotrzebne rozpraszacze. Aby zabezpieczyć transmisję przed niepożądanymi osobami, istnieje możliwość ustalenia hasła, do którego dostęp będą miały wyłącznie wybrane osoby. Osoby oglądające pogrzeb widzą całą ceremonię od kaplicy aż po miejsce pochówku. Dzięki temu nic ich nie ominie

Transmisje online — dyskretne nagrywanie

Całe transmitowanie pogrzebów odbywa się w sposób wyjątkowo dyskretny. Uczestnicy pogrzebu nie odczują towarzyszącej im kamery. Sprzęt jest niewielki, nie przypomina wielkich kamer, które rozpraszały uczestników. Dzięki temu każda osoba może skupić na godnym pożegnaniu.

Czy transmisje pogrzebów online są etyczne?

Takie samo pytanie pojawia się w przypadku fotografii pogrzebowej. Wiele osób zapomina jednak, że udokumentowanie pogrzebów odbywało się tak długo, jak aparat i kamera. Jednak ze względu na duży koszt, dotychczas takie usługi na świecie zarezerwowane były tylko dla znanych osobistości. Dzisiaj zakłady pogrzebowe mają o wiele większe możliwości. Transmisja pogrzebów online może odbyć się dla każdej rodziny. Co ważniejsze, wiele osób, które nie miały fizycznej możliwości uczestnictwa w pogrzebie, dzięki transmisji mogą zobaczyć ostatnie pożegnanie. Ten fakt sprawia, że usługa ta jest nie tylko etyczna, ale niesie pewne ukojenie dla osób, które z powodu braku uczestnictwa, czułyby smutek i bezradność.

Pogrzeby online to nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich rodzin, o którym można przeczytać więcej na stronie zakładu Credo Gdańsk.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Hej na tym nowym portalu też są informację o tej firmie nieźle to wygląda.

Widzę że na tym mementisie tez jest Credo z Gdańska

1 rok temu

A ja polecam Zieleń, mama i ciocia mi powiedziały że w Gdańsku ta firma jest od zawsze dlatego ma tyle kaplic. Bo co eksperymentować ?