Usługi pogrzebowe Wrocław

Pogrzeby Wrocław - roch-abel.pl

Gdy umiera bliska Ci osoba, ostatnią rzeczą, na jaką masz ochotę, jest zajmowanie się dodatkowo przygnębiającą organizacją jej pogrzebu. W takiej sytuacji najlepiej zrobisz, jeśli skorzystasz z oferty firmy oferującej kompleksowe usługi pogrzebowe. Pomoże Ci ona godnie pochować najbliższego bez konieczności biegania i załatwiania każdej sprawy związanej z jego pogrzebem na własną rękę. Poznaj usługi pogrzebowe Wrocław i okolice.

Pogrzeby Wrocław i okolice

Usługi pogrzebowe Wrocław to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizacji tradycyjnych pochówków chrześcijańskich różnych wyznań. Oferowane przez przedsiębiorstwo pogrzeby we Wrocławiu i okolicach aranżowane są z dbałością o najmniejszy szczegół, z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących norm i trendów społecznych.

Świadczone usługi

Zakład pogrzebowy Wrocław zajmuje się pochówkami kompleksowo. Jego pracownicy pomagają rodzinie w wyborze odpowiedniej trumny (dostępne kilkanaście modeli), ubrań i wyposażenia dla zmarłego. Po załatwieniu formalności kościelnych, projektują i drukują klepsydry pogrzebowe. Proponują także wieńce i kwiaty ze spersonalizowanymi wstęgami i zajmują się ich zamówieniem z kwiaciarni (zaufanej lub wskazanej przez klienta), jak również dostarczeniem do kościoła i na cmentarz.

Przed pogrzebem

Pracownicy firmy pogrzebowej Wrocław zajmują się ubieraniem, malowaniem i układaniem zmarłego w trumnie. Dokonują także jego przewozu eleganckim, firmowym katamaranem do kościoła i na cmentarz. Grabarze uczestniczący w pogrzebie delikatnie przenoszą trumnę na krótkich dystansach, zachowując należyty szacunek do zmarłego i jego rodziny.

Możliwości pochówku

Firma zatrudnia doświadczony zespół grabarzy wykonujących dołki tradycyjne, głębinowe i piwnice. Proponuje zarówno ekonomiczny pogrzeb z zakopywaniem trumny na żywo, jak i elegancki pogrzeb z użyciem windy, dzięki której bliscy zmarłego nie muszą obserwować bolesnego procesu zakopywania jego trumny.

Dodatkowe opcje

Firma usługi pogrzebowe Wrocław posiada także namiot pogrzebowy, umożliwiający dokonanie pochówku nawet przy niesprzyjającej pogodzie i deszczu. Na życzenie klienta może również zorganizować pogrzeb z muzyką na żywo (graną przez trębacza z wykształceniem muzycznym). Ponadto, firma przekazuje swoim klientom kontakty do zakładów kamieniarskich i firm produkujących pomniki, w których otrzymują one preferencyjne warunki zamówień.

Zakład ROCH&ABEL to najlepszy wybór na pogrzeby we Wrocławiu i okolicach. Stabilna firma zatrudniająca doświadczonych pracowników, dysponująca profesjonalnym sprzętem to właściwy podmiot na właściwym miejscu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments