Usługi pogrzebowe Żoliborz

usługi pogrzebowe żoliborz

Usługi pogrzebowe Żoliborz oferowane są przez wiele zakładów pogrzebowych, które gwarantują, że uroczystość zostanie przeprowadzona godnie. Duża konkurencja może jednak sprawić rodzinom pewien problem w wyborze. Dlatego zawsze warto wybrać firmę, która spełnia wszystkie oczekiwania klientów, ma doświadczenie oraz ogromną empatią.

Usługi pogrzebowe Żoliborz – kompleksowa pomoc

Zakład pogrzebowy Żoliborz – Powązki zapewni każdej rodzinie odpowiednią pomoc i wsparcie. Obsługa przedsiębiorstwa pogrzebowego Koperski od lat świadczy usługi na najwyższym poziomie oraz dba o komfort rodzin w żałobie. Już od pierwszego telefonu pracownik zakładu pogrzebowego w Żoliborzu zorganizuje eksportację zmarłego do chłodni. Po przekazaniu informacji od członka rodziny o miejscu zgonu, w możliwie najkrótszym czasie wysyłamy zostanie kierowca karawanu, który zadba o godną eksportacje.

Usługi pogrzebowe Żoliborz

Centrum pogrzebowe Koperski dba o odpowiednie przygotowanie Zmarłego do ostatniej drogi. Dlatego współpracują z doświadczonym tanatokosmetykiem i balsamistą, który zadba o kosmetykę pośmiertną zmarłego. W firmie Koperski relizowane są usługi z zakresu:

  • balsamacji,
  • tanatokosmetyki,
  • mycia,
  • ubierania zmarłych,
  • makijażu pośmiertnego.

Wszystkie te czynności związane z kosmetyką ciała odbywają się w prosektorium domu pogrzebowego Koperski. Zgodnie z zapisaną wolą osoby zmarłej lub jej najbliższych może zostać zorganizowana kremacja ciała.

Jakie usługi dodatkowe oferuje firma Koperski?

Przedsiębiorstwo pogrzebowe Koperski zapewnia pomoc w dopasowaniu trumny o niestandardowych wymiarach do osoby zmarłej. Personel pomaga w wyborze kwatery i miejsca pochówku. Ponad kwestie logistyczne, w zakład Koperski realizuje przewozy krajowe. Dlatego uroczystość pogrzebowa, na życzenie rodziny, może odbyć się na dowolnym cmentarzu w kraju. W przypadku konieczności sprowadzenia ciała zmarłego z zagranicy firma Koperski jest w stanie zorganizować transport lądowy lub lotniczy.

Wsparcie na każdym etapie

W tej ciężkiej dla nas i najbliższych sytuacji zdarza się, iż nie mamy sił lub możliwości załatwienia czynności prawnych związanych z pogrzebem. Firma Koperski Usługi Pogrzebowe Żoliborz – Powązki zapewni także kompletną obsługę prawną i formalną. Do pełnego reprezentowania Państwa przez naszą firmę, w kontakcie z instytucjami państwowymi lub kościelnymi potrzebne jest jednak upoważnienie.

Dodatkowe usługi związane z obsługą pogrzebu w domu Koperski

Przedsiębiorstwo pogrzebowe Koperski oferuje nekrologi w prasie lub e-nekrologi. Każdy wirtualny nekrolog zamieszczony na oficjalnej stronie internetowej firmy Koperski umożliwia zamówienie wiązanki, która zostanie złożona przez pracowników firmy na grobie zmarłego w imieniu klienta. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które osobiście nie mogą zjawić się na uroczystości pogrzebowej.

Z pracownikami firmy Koperski można kontaktować się przez całą dobę siedem dni w tygodniu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments