Wsparcie Domu Pogrzebowego dla mieszkańców Rembertowa

Żałoba po stracie bliskiej osoby jest jednym ze zdecydowanie najtrudniejszych przeżyć w życiu. To okres głębokiego smutku i tęsknoty  z którym musimy się zmierzyć. Każdy doświadcza straty na swój własny sposób, a w trudnych chwilach żałoby ważne jest, aby otoczyć się wsparciem bliskich osób, które rozumieją i akceptują nasze uczucia. W takich momentach potrzebujemy również profesjonalnej pomocy, by godnie móc pożegnać zmarłego. W Rembertowie mieszkańcy mogą liczyć na życzliwą obsługę pełnych zrozumienia pracowników zakładu pogrzebowego Jankowscy. Pod całodobowymi numerami telefonów 22 773 19 31 lub 22 783 42 47 rodziny uzyskają fachowe doradztwo i wszelkie najważniejsze informacje na temat pogrzebu.

Kompleksowe usługi pogrzebowe Rembertów

Biorąc pod uwagę wyjątkowość każdego człowieka, zakład pogrzebowy pomaga mieszkańcom Rembertowa i organizuje pogrzeby każdego rodzaju w tym także świeckie.  Firma przygotowana jest także na sytuacje nagłe i niespodziewane. O każdej porze dnia i nocy mogą bez żadnych trudności przewieźć zmarłych do własnej chłodni na ternie całego kraju oraz poza jego granicami. Bogactwo usług pozwala m.in. na profesjonalne zabiegi tanatokosmetyczne, wykonywane przez wykwalifikowany personel, który zadba w tej kwestii o wszelkie detale, aby zmarły prezentował się możliwie jak najlepiej.

Wsparcie ze strony zakładu pogrzebowego w Rembertowie

W organizacji godnego ostatniego pożegnania, rodziny mogą potrzebować doradztwa w zakresie oprawy florystycznej czy doboru akcesoriów pogrzebowych. Zakład pogrzebowy Jankowscy posiada nie tylko szeroki wybór dodatków funeralnych, ale też pięknych świeżych kwiatów, z których tworzone są imponujące wieńce, wiązanki i bukiety. W żałobie wymagane jest również wsparcie w temacie wszelkich formalności. W sytuacji, kiedy bliscy zmarłego nie są w stanie opłacić pogrzebu, pracownicy firmy funeralnej w Rembertowie zadbają o wypłatę zasiłków. W celu zorganizowania uroczystości pogrzebowych zapraszamy do biura Domu Pogrzebowego Jankowscy:

Gościniec 10, 05-077 Warszawa-Wesoła.

Zachęcamy również do całodobowego kontaktu pod poniższymi numerami telefonów:

22 773 19 31 lub 608 630 479

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments