Zakład pogrzebowy Cerber, Wola róg ulic Górczewskiej i Płockiej

warszawa

U zbiegu dwóch znanych każdemu mieszkańcowi Warszawskiej woli ulic Górczewskiej i Płockiej swoją służbę w opiece nad rodzinami mieszkającymi na Warszawskiej Woli pełni Zakład pogrzebowy Cerber. Cerber to firma z kategorii rodzinnej która można nazwać w skrócie ” rodziny służącej innym rodzinom”. Biuro usług pogrzebowych położone pod adresem: Górczewska 14, 05-077 Warszawa, stało się celem odwiedzin licznych rodzin, które w zmuszone są pożegnać ukochaną osobę i odprowadzić ją na tamten świat. W pobliżu biura znajduje znajduje się Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc, cmentarz Ewangelicko-Reformowany przy ulicy Żytniej, cmentarz Ewangelicko – Augsburski przy ulicy Młynarskiej, oraz cmentarz żydowski przy ulicy Okopowej. Jest to więc idealna lokalizacja na terenie Warszawskiej Woli dla działalności zakładu pogrzebowego.

Wyróżnikiem zakładu pogrzebowego prowadzonego przez Panią Ewę Surmacz wraz z synem Michałem jest podejście nacechowane dużą dozą empatii oraz nowoczesne zaplecze techniczne z pięknymi karawanami marki Jaguar. Karawany te każdorazowo przejeżdżając ulicami Woli i sąsiednich dzielnic Warszawy wzbudzają olbrzymie zainteresowanie. Nic dziwnego, tego typu eleganckich i nowoczesnych samochodów pogrzebowych w całej Polsce jest zaledwie kilka.

Do wysokiego standardu przygotowania ceremonii należy winda pogrzebowa, namiot, woda mineralna i krzesła dla osób starszych, reprezentacja rodzin w urzędach i kancelariach i wiele innych a to wszystko już w kwocie zasiłku pogrzebowego. To co wydaje się być usługa pogrzebowa przeznaczoną dla tzw. klientów VIP w firmie Cerber jest standardem, dzięki któremu firma ta zyskuje coraz większy rozgłos i otwiera kolejne oddziały na terenie Warszawy i okolic.

Pomoc oferowana przez zakład pogrzebowy z Woli świadczona jest całodobowe a więcej informacji otrzymać można pod całodobowym numerem telefonu  798 012 678,  503 029 716 oraz na stronie internetowej https://warszawa.pogrzeby-cerber.pl oddającej w stu procentach możliwości zakładu usług pogrzebowych Cerber.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments