Zakład pogrzebowy Wrocław

pogrzeb

Funer.com.pl to pierwsza w Polsce platforma funeralna. Istnieje ona na naszym rynku już od 2006 roku.

Rynek usług pogrzebowych w Polsce
Usługi pogrzebowe to aktualnie jedna z najintensywniej rozwijających się w Polsce branży usług. W ostatnich latach liczba zakładów pogrzebowych systematycznie wzrasta, dostarczając klientom kompleksowych rozwiązań oraz zapewniając dobrą konkurencję i wysoką jakość świadczonych usług.

Opinia i referencje

Poszukując zaufanego i kompetentnego zakładu pogrzebowego, należy sprawdzić referencje i rekomendacje, a także informacje o stosowanych najnowszych rozwiązaniach i wdrażanych korzystnych trendach.

Serwis Funer

Funer.com.pl to obecnie największa w Polsce platforma z bazą polecanych zakładów pogrzebowych i dostawców branży pogrzebowej. To również największy w naszym kraju serwis z giełdą pogrzebową i epitafiami. Poszukując zakładu pogrzebowego Wrocław, wystarczy wpisać szukaną frazę, aby otrzymać pełną i wydajną informację na temat dostępnych w mieście usług funeralnych.

Organizacja pogrzebu

Podczas wstępnej rozmowy z przedstawicielem zakładu pogrzebowego, warto jest od początku wesprzeć się wszystkimi niezbędnymi dla organizacji pochówku dokumentami. Tym sposobem z łatwością omówić można co bardziej szczegółowe informacje dotyczące organizacji pochówku.

Dane do ustalenia z zakładem pogrzebowym

Najważniejsze informacje do ustalenia z zakładem pogrzebowym to między innymi: termin pogrzebu, miejsce pochówku, termin kremacji (jeżeli taka była wola zmarłego lub jeśli wymagają tego okoliczności), typ obrządku (świecki lub religijny), wybór trumny lub urny.

Formalności związane z pogrzebem

Zakład pogrzebowy Wrocław służy swoim klientom doradztwem przy załatwianiu formalności spadkowych. Pracownicy zakładu oferują klientom załatwienie wszystkich niezbędnych spraw formalnych związanych z pogrzebem, jak również uzyskanie zwrotu zasiłku pogrzebowego z Zakładu Ubezpieczeń społecznych (w kwocie czterech tysięcy złotych, obowiązującego od marca 2011 roku).

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments